Копії автентичного нагрудного одягу

З давніх часів жінка хотіла бути красивою і привабливою!

Завдяки традиції пошиття одягу, жінкам вдавалось не тільки підкреслити свою красу, а й приховати недоліки фігури. Відомо, що українська жінка завжди асоціюється зі стрункістю, тендітністю та гордовитим виглядом пави. Одним із секретів такого вигляду – було носіння саме нагрудного одягу. Це одяг, який носили поверх сорочки. Важливою функцією цього елементу вбрання, окрім покриття тіла, було увиразнення силуету і приховання недоліків фігури, щоб наблизити її до тогочасного еталону краси. До речі, українці і досі не змінили своїх вподобань стосовно ідеалу фігури: широкоплечі парубки і тендітні, зі спокусливими формами й світлою посмішкою, дівчата. В основній масі нагрудний одяг представляли безрукавки: “керсетки”, “камізельки”, “кабати” ,”кептари”, “лейбики”.

Буває критики говорять, що одяг українських жінок є занадто закритим, але чи саме це не є ознакою привабливості, цнотливості і вишуканості.

Ми раді будемо запропонувати Вам відтворення (повну реконструкцію) традиційного одягу чи стилізацію за Вашими уподобаннями (сучасну версію традиційного одягу). Все для того, щоб Ви відчували себе впевнено , успішно і по-українськи!