Виготовлення вінків за автентичними мотивами

Ми раді Вас познайомити з надзвичайно талановитою майстринею – Ніною Севастьяновою.

Активна і творча майстриня часто проводить благодійні лекції з популяризації культури та традицій в музеях м. Києва. Проводить майстер-класи з вишивки та вінкоплетіння для дітей підліткового віку.

Ніна вже має вагомі здобутки і має чим пишатись, бо завоювала серця не тільки українців, а й людей з різних куточків планети своєю майстерністю та творчістю.

21 липня 2015 року відбулась її персональна  виставка головних уборів «Український вінок. Магія. Символіка», реконструйованих за старовинними зразками у Національному Заповіднику Софія Київська, пам’ятка Брама Заборовського. 

25 жовтня 2015 року Ніні провела виставку та презентації м. Стокгольм (Швеція), на тему «Головні убори в житті українців кінця 19 століття», організувала майстер-клас з історичним екскурсом про дівочі головні убори. 

12 листопада 2015 року Ніною була прочитана лекція «Традиційний костюм, як вид мистецтва в сучасному світі» у м. Гетенборг (Швеція).

6 грудня 2015 року Ніна Севастьянова допомогала проведити у Варшаві (Польща) захід: «Українська культура. Свята. Традиції. Обряди» та проводила лекцію «Світ останнього дівочого вінка». Вечір української культури відбувався за сприяння Посольства України в Польщі, спільно з Фундацією “Музика світу”. 

27 грудня 2015 року – Ніна презентувала українську культуру на заході «Workshop», у м. Векхе (Швеція).

Будемо дуже раді і вдячні за популяризацію творчості майстрині. Також радо приймаємо замовлення на виготовлення прикрас та вінків, та проведення майстер-класів та лекцій з даної цікавої та магічної тематики! Адже вінок – це не лише окраса дівчини, це – обрама її душі, її величності!